czwartek, 14 lutego 2013

Walentynkowa Akademia Przyszłości:)

Podaruj Indeks na Walentynki!

Szukasz niebanalnego walentynkowego prezentu? Zamiast kupować kolejny flakonik perfum, bukiet róż, pudełko czekoladek podaruj ukochanej osobie historię konkretnego dziecka, kupując Indeks Sukcesów.

- Możemy mówić sobie sekrety? – pyta Kasia swojej wolontariuszki, z którą widuje się co tydzień na zajęciach w ramach programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Dziewczynka bardzo lubi malować. W świecie rysunków zapomina o tym, co na co dzień dzieje się w jej życiu. Kasią opiekują się dziadkowie, a mama często znika z domu na kilka dni. Wtedy dziewczynka wpada w histerię i mówi, że dorosłym nie można ufać. Po roku spotkań ze swoją wolontariuszką przyznaje: „Ty jesteś inna”.

- W domu siedzę sam. – powiedział Piotruś, który po zajęciach z wolontariuszem nie chciał wracać do domu. Spędza godziny grając w piłkę na boisku, bo tata pracuje do późna, a mama zajmuje się jego młodszym bratem. Dlatego też chłopiec ma problemy z angielskim, jest zamknięty i skryty.

Dlaczego warto? Może kiedyś odwiedzisz wystawę obrazów Kasi albo spotkasz na ulicy zawodnika reprezentacji Polski w piłce nożnej – Piotrka. Razem z prezentem dla ukochanej osoby podarujesz jej historię konkretnego dziecka, które dzięki zajęciom z wolontariuszem-tutorem w końcu uwierzy, że może stać się kimś!

Jankes – dziennikarz radia ESKA postanowił pomóc 12-letniemu Krystianowi, który tak, jak on chce w przyszłości zostać DJ-em i ufundował dla chłopca Indeks Sukcesów.

Ależ cudowne uczucie! Podskakuje pod niebiosa i jeszcze nigdy po przelewie nie czułem takiego spełnienia i radości – to fragment radosnego maila, którego dostaliśmy od Jankesa. Ty też możesz poczuć prawdziwe szczęście w Walentynki!

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI nie zmienia świata, w którym żyje dziecko, ale daje mu siłę by potrafiło sobie w nim poradzić. Dzięki systemowi motywatorów zmiany i całorocznej opiece wolontariusza-tutora, dzieci dowiadują się że są ważne i wyjątkowe, że każde z nich może stać się KIMŚ! To właśnie w AKADEMII dzieci dostrzegają swoje sukcesy: „zgłosiłem się po raz pierwszy do tablicy”, „dostałam 4+ z dyktanda”, „znam wszystkie planety Układu Słonecznego”.

Ty też możesz stać się częścią tych sukcesów! Ufunduj Indeks dla jednego ze 106 dzieci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, które nadal czekają na swojego Darczyńcę!


Dowiedz się więcej: http://www.kupindeks.pl/

Txt: Szlachetna Paczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz