środa, 16 maja 2012

Dresopedia
11 komentarzy:

 1. SUPER!!!
  Brakuje mi jeszcze kozaka typu szelest przemieszczającego się publicznym środkiem transportu w pozycji siedząco-rozkrocznej - dwa miejsca to dla mnie zdecydowanie zbyt mało...

  OdpowiedzUsuń
 2. Aaa... wyborne, wyborne, wyborne, zwłaszcza dziunia 1 i 2:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrób metalpedię :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Cała prawda o Dresiarzach. Trza jeszcze dodać coś na temat pseudo-dresów :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam tak może z piętnaście drobnych wątpliwości dotyczących zastosowanego słownictwa. Bajc? Prawilniak? Społeczniak? Dresiwo? Na głośnym? Najkacz? Skiery? Witka w kiermanie? Technówka? Żarówiasty obów? Leginsiwo? Niżona zawiecha?

  Chłopie, skąd ty te zwroty wykopałeś? Czy to jakiś uliczny dialekt z lat osiemdziesiątych, czy może grypsera z krainy deszczowców? Co to jest? Nikt tak nie mówi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Najkacz się zgadza, skary tak, ale skiery to nie słyszałem. Witka w kiermanie też poprawnie. Techniawa, ale technówa/technówka? Reszty nie znam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale czego wy się czepiacie slangu? Fajnie brzmi, nawet jeśli nikt tak nie mówi :-) nigdy nie słyszałem "witki w kiermanie", ale już teraz wiem - w parę sekund po przejrzeniu piktografik - że ta fraza już na stałe wyryła się w moim wewnętrznym słowniku. Tak samo bajc :-)

  same grafiki - hilarious

  OdpowiedzUsuń
 8. jebac was wole byc dresem niz jebanym pedalem w glanach albo trampach, fryzura jak baba i sluchac muzyki w stylu "Malpka napierdalajaca talerzami"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy ostatniej modzie na dziewczyny z krótkimi włosami może Jaśnie Pan Przedmówca chcieć zweryfikować swoje poglądy dot. fryzur męskich. Raczę jeszcze dodać, iż w środowiskach gejowskich również panuje moda na krótkie, dokładnie przycięte i ustylizowane włosy. Co do muzyki to "Małpka napierdalająca telerzami" nadal stoi ponad "techniawą", która z muzyką ma niewiele wspólnego.

   Usuń
 9. Wy to ludzie macie kuźwa problem, każdy jest jaki jest i tyle.

  OdpowiedzUsuń